Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Čt 9-12 / 13-15 hod. Pá 9-12 hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. VELKOPLOŠNÝ DIGITÁLNÍ TISK
Velkoplošný digitální tisk

Tiskneme na velkoplošné tiskárně s integrovaným plotrem MIMAKI CJV 150. Vysoce kvalitní rozlišení tisku až 1.440dpi. K finalizaci používáme laminátor Easymount Sign 1600 SH, který nám umožňuja laminovat za tepla i za studena.

K čemu je to dobré?

Tisk samolep, etiket, štítků, nápisů, fototapet, fotobrazů, cedulí, bannerů, billboardů, velkoformátových fotografií, plakátů a spoustu dalších.

Tiskneme na tyto druhy materiálu:

  • samolepa
  • tapeta
  • banner
  • billboard papír
  • fotopapír
  • plátno

 

 

Navštivte náš online kalkulátor samolep StickersPrint.cz

Velkoplošný digitální tisk - samolepy s UV laminací a tvarovým ořezemVelkoplošný digitální tisk - samolepy s UV laminací a tvarovým ořezeminformační tabule - velkoplošný digitální tisk s UV laminacífototapeta v hostinciVelkoplošný digitální tisk na bannerVelkoplošný digitální tisk - samolepy s UV laminací a tvarovým ořezemVelkoplošný digitální tisk - samolepy s tvarovým ořezemVelkoplošný digitální tisk - samolepy s tvarovým ořezemVelkoplošný digitální tisk - samolepy s tvarovým ořezemVelkoplošný digitální tisk - samolepy s tvarovým ořezemVelkoplošný digitální tisk - samolepy s tvarovým ořezemVelkoplošný digitální tisk - samolepy s UV laminací a tvarovým ořezemVelkoplošný digitální tisk - samolepy s laminací a tvarovým ořezemVelkoplošný digitální tisk - samolepy s tvarovým ořezemVelkoplošný digitální tisk - samolepy s tvarovým ořezemVelkoplošný digitální tisk - samolepy s laminací a tvarovým ořezem
Kontakty
Logo
SmileArt - reklamní dílna
Martin Moucha
Po-Čt 9-12 / 13-15 hod. Pá 9-12 hod.
Copyright © SmileArt.cz 2020
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz