Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Čt 9-12 / 13-15 hod. Pá 9-12 hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. VÝROBA REKLAM
CEDULE, NÁPISY

Cedule a nápisy Vám můžeme vyrobit v nejrůznějších velikostech a tvarech, dle Vašeho přání. Jako podklady pro cedule používáme plastové a sendvičové (plastohliníkové) desky. Polep tvoříme ploterem řezanými motivy a nápisy anebo digitálním tiskem na vinyl a následným nalepením na danou ceduli. Nápisy můžou být foliové a nasledně lepené na podklad, nebo používáme barevná plexisklová laserem řezaná písmena, tato technologie působí opravdu honosným dojmem.

SAMOLEPY, POLEPY VÝLOH, ORIENTAČNÍ SYSTÉMY

Samolepy a výlohy lepíme foliema s vysokou životností, ploterem vyřezané dekory a nápisy je možno lepit na různé hladké povrchy (sklo, plast, lamino, hladká zeď). Na skleněné povrchy je možno použít i perforovaný vinyl s laminací.

Orientační systémy je možno zhotovovat pomocí plastových cedulí a ploterových napisů, nebo je možno použití i laserového gravírovaní nápisů do různých materiálů, či použití gravírovaných písmen (dobrý vizuelní efekt).

 

laserem řezaná písmena z plexisklafototapeta v hostincifototapeta v hostinci v salónkucedule s odkladním prostoreminformační tabulepolep výloh jedné restauracedesign v chodbě, nápisy na schody + fototapetaorientační šipky
Vizitky

tiskneme barevné, černobílé i oboustranné, za velmi příznivé ceny i v malých seriích. Můžeme Vám zhotovit vlastní návrh vizitky od našeho grafika, nebo tisknout Vámi připravená data. Na výběr jsou i různé druhy papíru.

 

* Oboustranný tisk +60%
* Jednoduché grafické práce 100,- Kč (složitější, dle časové náročnosti - 280,- Kč/hod.)
* Veškeré grafické práce se platí jen jednou, při prvním zadání tisku.
* V případě dodání tiskových dat v souborech pdf nebo cdr, se grafické práce neplatí.
* Ceny jsou uvedeny za 1 kus, bez DPH
* Kalkulace nad 2 000 ks na vyžádání

Letáky, plakáty

toto je velmi specifická oblast. Můžeme Vám nabídnou různé technologie, ale vše závisí na velikosti a počtu kusů. Pokud máte zájem o letáky nebo plakáty, neváhejte nás kontaktovat a zdarma Vám spočítáme kalkulaci na Vámi požadovanou zakázku.

Kopírování, laminace, scanování a tisk vlastních dat

V naší dílně je Vám k dispozici i plnobarevná kopírka do formátu A3. Všechny tisky Vám můžeme i do tohoto formátu zalaminovat. Můžete u nás tisknout data ze svých souborů nebo jen scenovat a ukládat Vaše dokumenty. Diskrétnost zaručena.

 

 

* Ceny jsou uvedeny za 1 kus, bez DPH
* Kalkulace nad 2 000 ks na vyžádání
* Standard: základní sazba pro nového zákazníka
* Extra: snížená sazba pro zákazníka, časteji využivajícího naše služby
* Premium: nízká sazba pro stáleho zákazníka, často využivajícího naše služby

Ostatní tiskoviny

Tisknou se dá spousta věcí v různých formátech, dle přání zákazníka. Ať už to jsou svatební oznámení, jiná přání, vysačky pro výrobce produktů, výrobní štítky, etikety atd... Máte speciální přání v oblasti tisku? Kontaktujte nás, pokusíme se Vám jej splnit.

 

 

Placky, odznaky, buttony

Velmi oblíbený reklamní předmět dodávaný v různých provedeních a velikostech. Některá provedení je možno dodávat i v málo kusových zakázkách. Příklady námi nabízenych rozměrů: 25mm - špendlík, 25mm - magnet, 32mm - špendlík, 32mm - magnet, 37mm - špendlík, 37mm - magnet, 44mm - špendlík, 44mm - magnet, 56mm - špendlík, 56mm - magnet, 56mm - otvírák a magnet, 56mm - zrcátko, 75mm - špendlík, 75mm - zrcátko, 37x37mm - špendlík, 40x60mm - špendlík, 40x60mm - magnet.V případě zájmu nás naváhejte kontaktovat a my Vám zdarma spočítáme kalkulaci.

placky,buttony,odznaky - 32mm, špendlíkplacky,buttony,odznaky - 32mm, špendlíkplacky,buttony,odznaky - 32mm, špendlíkplacky,buttony,odznaky - 32mm, špendlíkplacky,buttony,odznaky - 32mm, špendlíkplacky,buttony,odznaky - 32mm, špendlík
Kontakty
Logo
SmileArt - reklamní dílna
Martin Moucha
Po-Čt 9-12 / 13-15 hod. Pá 9-12 hod.
Copyright © SmileArt.cz 2020
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz