KONTAKTY

SmileART
Jiráskova 633
295 01 Mnichovo Hradiště
tel: +420 736 158 009
smileart@seznam.cz

VÝROBA REKLAM
CEDULE, NÁPISY

Cedule a nápisy Vám můžeme vyrobit v nejrůznějších velikostech a tvarech, dle Vašeho přání. Jako podklady pro cedule používáme plastové a sendvičové (plastohliníkové) desky. Polep tvoříme ploterem řezanými motivy a nápisy anebo digitálním tiskem na vinyl a následným nalepením na danou ceduli. Nápisy můžou být foliové a nasledně lepené na podklad, nebo používáme barevná plexisklová laserem řezaná písmena, tato technologie působí opravdu honosným dojmem.

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________

SAMOLEPY, POLEPY VÝLOH, ORIENTAČNÍ SYSTÉMY

Samolepy a výlohy lepíme foliema s vysokou životností, ploterem vyřezané dekory a nápisy je možno lepit na různé hladké povrchy (sklo, plast, lamino, hladká zeď). Na skleněné povrchy je možno použít i perforovaný vinyl s laminací.

Orientační systémy je možno zhotovovat pomocí plastových cedulí a ploterových napisů, nebo je možno použití i laserového gravírovaní nápisů do různých materiálů, či použití gravírovaných písmen (dobrý vizuelní efekt).

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________